Serioux automatski stabilizator napona sa relejem SRXA-RL101-1500VA
- Predviđena dostava 5 dana
- Opći uvjeti poslovanja
- Servis i povrat artikala
Detalji artikla
Serioux SRXA-RL101-1500VA dolazi s toroidnim transformatorom, izlazna frekvencija je sinkronizirana s izlaznom frekvencijom. Vrsta odgode je 6/180 sekundi po izboru. Također, stabilizator nudi nekoliko vrsta zaštite, kao što su: visoki napon, niski napon, pregrijavanje, prekostruja, kratki spoj i klasa IP20. To je uređaj visokih performansi, s učinkovitim i tihim radom od <65dB (na udaljenosti od 1 m) Opće karakteristike Boja Crna Izlaz Kapacitet snage 1500VA/900W Vrsta priključka 2 x type F Napon (V) 230 Ulazni Ulazna frekvencija 45 Hz – 65 Hz Nazivni ulazni napon 150 V Zaštita i filtriranje Zaštita od pregrijavanja Da Zaštita od kratkog spoja Da Zaštita od preopterećenja Da ostalo Temperatura -20°C – 40°C vlaga Max 95%, bez kondenzacije ostalo IP20